Metody płatności

1. PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ (MASTERCARD, VISA)

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayU S.A. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

2. PRZELEW ONLINE

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayU S.A. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez PayU, zamówienie trafia do realizacji.

3. PRZELEW TRADYCYJNY

Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe:

CiTi Bank Handlowy S.A Nr ; 97 1030 0019 0109 8503 3001 1976

W tytule przelewu prosimy o podanie jedynie numeru zamówienia, który otrzymają Państwo e-mailem po zakończeniu zakupów.

Wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym, zatem prosimy mieć na uwadze iż ta forma płatności może wydłużyć realizację zamówienia do 2 dni roboczych.

4. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM (tylko w przypadku wysyłki kurierskiej)

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. ;Kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.