5 trików jak modnie wyglądać na plaży

Plaża to miejsce, gdzie w okresie wakacyjnym panuje prawdziwa rewia mody. Dodatkowo odkrywamy znacznie więcej ciała niż na co dzień. Dobra prezentacja na plaży to właściwe przygotowania już na kilka miesięcy przed sezonem, ale również odpowiednio dopasowany i oryginalny kostium kąpielowy.

Kostium kąpielowy, zwłaszcza ten dwuczęściowy powinien być idealnie dopasowany pod biustem, a także głębokością miseczki, aby uniknąć niefortunnych wpadek. Te same zasady dotyczą wybierania majtek. Elegancki kostium kąpielowy powinien podkreślać nasze atuty, a tuszować niedoskonałości. Firma Meriell Club posiada bogaty asortyment strojów kąpielowych 2020, dzięki którym z pewnością poczujesz się piękna i atrakcyjna na plaży. Bikini warto wzbogacić odpowiednimi dodatkami, np. modnym kapeluszem z dużym rondem czy pareo, które sprytnie ukryje wystający brzuszek. Od kilku sezonów prym wiedzie monokini, czyli połączenie kostiumu dwuczęściowego z jednoczęściowym. Wąski pas, łączący biustonosz z dolną częścią kostiumu kąpielowego, pozwala optycznie wysmuklić sylwetkę i wyeksponować talię.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej