Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem. Specjalnie zaprojektowany stanik subtelnie podnosi biust do góry, jednocześnie modelując odpowiednie proporcje figury.


Zadaniem push up’a jest to, aby kobiecy dekolt prezentował się atrakcyjnie i ultrakobieco. Jeśli może pochwalić się płaskim brzuchem, ideału szukaj w dwuczęściowych strojach kąpielowych push up. Dla uzyskania lepszego efektu wybierz taki model, który posiada dodatkowe zdobienia na biustonoszu, np. falbany lub marszczenia.  

Jeśli jednak chcesz ukryć mankamenty swojej figury i jednocześnie powiększyć biust to najlepszym rozwiązaniem będzie jednoczęściowy strój kąpielowy push up. Zbliżający się sezon będzie obfitował w stroje kąpielowe 2019 push up. Nie zwlekaj, już teraz zapoznaj się z ofertą firmy Meriell Club strojów kąpielowych push up dla małego biustu.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej