Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać? Ponieważ nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się figurą rodem z okładki gazet, producenci strojów kąpielowych wyszli naprzeciw oczekiwaniom i stworzyli stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Dobrze dobrany kostium kąpielowy pozwoli ukryć wystający brzuszek, szerokie biodra lub zbyt duży biust. Oryginalne stroje kąpielowe potrafią skutecznie ukryć to, co należy ukryć, a podkreślić te części ciała, z których naprawdę jesteś dumna.

Jeśli posiadasz zbyt wystający brzuszek, ale za to możesz pochwalić się pięknym, jędrnym biustem, postaw na jednoczęściowy strój kąpielowy z mocno wyciętym dekoltem, który odwróci uwagę od niedoskonałości znajdujących się poniżej. Bogata oferta kostiumów kąpielowych 2019 marki Meriell Club pozwoli na wybranie idealnie dopasowanego i modnego stroju kąpielowego.

Pamiętaj, aby wybierać kostiumy w stonowanych kolorach typu czerń, brąz, granat i purpura.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej

Bikini czy kostium jednoczęściowy – który wybrać?

Decydując się na zakup kostiumu kąpielowego należy wziąć pod uwagę z jakim zamiarem udajemy się na plażę czy basen. Jeśli zależy nam głównie na rekreacji to dobrze sprawdzi się bikini jako modny strój kąpielowy. Wybierając model marki Meriell Club z pewnością wpasujesz się w modę plażową. Wysoka jakość materiałów, używanych przez Meriell Club, jednego z… Continue reading Bikini czy kostium jednoczęściowy – który wybrać?
Przeczytaj więcej