Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać? Ponieważ nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się figurą rodem z okładki gazet, producenci strojów kąpielowych wyszli naprzeciw oczekiwaniom i stworzyli stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Dobrze dobrany kostium kąpielowy pozwoli ukryć wystający brzuszek, szerokie biodra lub zbyt duży biust. Oryginalne stroje kąpielowe potrafią skutecznie ukryć to, co należy ukryć, a podkreślić te części ciała, z których naprawdę jesteś dumna.

Jeśli posiadasz zbyt wystający brzuszek, ale za to możesz pochwalić się pięknym, jędrnym biustem, postaw na jednoczęściowy strój kąpielowy z mocno wyciętym dekoltem, który odwróci uwagę od niedoskonałości znajdujących się poniżej. Bogata oferta kostiumów kąpielowych 2019 marki Meriell Club pozwoli na wybranie idealnie dopasowanego i modnego stroju kąpielowego.

Pamiętaj, aby wybierać kostiumy w stonowanych kolorach typu czerń, brąz, granat i purpura.

Polecane produkty

YOUNG & STYLISH

259,00 

MODERN ART

299,00 

Chic Marine

320,00 

YOUNG & STYLISH

195,00 

CHIC BOUDOIR

269,00 

California Dream

199,00 229,00 

Modern Cut

246,00 

Modern Cut

246,00 

Modernist Graphic

210,00 240,00 

FLOWER POWER

289,00 

80’s Look

295,00 

Czytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej

Bikini czy kostium jednoczęściowy – który wybrać?

Decydując się na zakup kostiumu kąpielowego należy wziąć pod uwagę z jakim zamiarem udajemy się na plażę czy basen. Jeśli zależy nam głównie na rekreacji to dobrze sprawdzi się bikini jako modny strój kąpielowy. Wybierając model marki Meriell Club z pewnością wpasujesz się w modę plażową. Wysoka jakość materiałów, używanych przez Meriell Club, jednego z… Continue reading Bikini czy kostium jednoczęściowy – który wybrać?
Przeczytaj więcej