Jak pozować do zdjęć w kostiumie?

Słońce, morze, błogie lenistwo – na urlopie zwykle jesteś wypoczęta i szczęśliwa. O ile jednak nie jesteś modelką Victoria’s Secret czy jedną z koleżanek Kylie i Kendall Jenner, pozowanie do zdjęć w kostiumie kąpielowym pewnie nie jest dla ciebie naturalne. Co więc zrobić, by na zdjęciach z wakacji wyglądać na zrelaksowaną i sexy…czyli tak, jak się przecież czujesz!

Nogi do nieba

Modelki zawsze starają się wydłużyć swoje ciało i pozować tak, żeby wydawały się wyższe i smuklejsze. Stań na palcach, jedną stopę postaw przed drugą, wyprostuj się i wydłuż szyję. Możesz też stanąć bokiem, wygiąć biodro i lekko unieść piętę stopy, która jest bliżej aparatu. Napnij mięśnie, a noga będzie wyglądać na szczuplejszą.

Odkryj „swoją” pozę

Każda z nas ma swoją ulubioną część ciała i taką, nad która chciałaby popracować. Jeśli chcesz, żeby nogi i biodra wydały się mniejsze, zrób zdjęcie z góry. Twoja talia mogłaby być szczuplejsza? Delikatnie skręć tułów. Masz ładny dekolt? Możesz położyć się na brzuchu na leżaku, ręczniku czy brzegu morza i podeprzeć na łokciach. Chcesz pochwalić się pupą? Stań tyłem i „podziwiaj krajobraz”!

Na dobrym tle

Jeżeli jesteś na pięknej plaży na Wyspach Kanaryjskich – pokaż ją w tle. Jeśli spędzasz urlop na działce, znajdź gładką powierzchnię i zrób zdjęcie na jej tle. Dobrze sprawdzi się np. jednolita ściana budynku. Pamiętaj, że im jaśniejsze tło, tym na szczuplejszą i bardziej opaloną będziesz wyglądać.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej