Jak pozować do zdjęć w kostiumie?

Słońce, morze, błogie lenistwo – na urlopie zwykle jesteś wypoczęta i szczęśliwa. O ile jednak nie jesteś modelką Victoria’s Secret czy jedną z koleżanek Kylie i Kendall Jenner, pozowanie do zdjęć w kostiumie kąpielowym pewnie nie jest dla ciebie naturalne. Co więc zrobić, by na zdjęciach z wakacji wyglądać na zrelaksowaną i sexy…czyli tak, jak się przecież czujesz!

Nogi do nieba

Modelki zawsze starają się wydłużyć swoje ciało i pozować tak, żeby wydawały się wyższe i smuklejsze. Stań na palcach, jedną stopę postaw przed drugą, wyprostuj się i wydłuż szyję. Możesz też stanąć bokiem, wygiąć biodro i lekko unieść piętę stopy, która jest bliżej aparatu. Napnij mięśnie, a noga będzie wyglądać na szczuplejszą.

Odkryj „swoją” pozę

Każda z nas ma swoją ulubioną część ciała i taką, nad która chciałaby popracować. Jeśli chcesz, żeby nogi i biodra wydały się mniejsze, zrób zdjęcie z góry. Twoja talia mogłaby być szczuplejsza? Delikatnie skręć tułów. Masz ładny dekolt? Możesz położyć się na brzuchu na leżaku, ręczniku czy brzegu morza i podeprzeć na łokciach. Chcesz pochwalić się pupą? Stań tyłem i „podziwiaj krajobraz”!

Na dobrym tle

Jeżeli jesteś na pięknej plaży na Wyspach Kanaryjskich – pokaż ją w tle. Jeśli spędzasz urlop na działce, znajdź gładką powierzchnię i zrób zdjęcie na jej tle. Dobrze sprawdzi się np. jednolita ściana budynku. Pamiętaj, że im jaśniejsze tło, tym na szczuplejszą i bardziej opaloną będziesz wyglądać.

Polecane produkty

YOUNG & STYLISH

259,00 

MODERN ART

299,00 

Chic Marine

320,00 

YOUNG & STYLISH

195,00 

CHIC BOUDOIR

269,00 

California Dream

199,00 229,00 

Modern Cut

246,00 

Modern Cut

246,00 

Modernist Graphic

210,00 240,00 

FLOWER POWER

289,00 

80’s Look

295,00 

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej