Najlepszy kostium na basen

Pływanie uchodzi za jedną z popularniejszych form aktywności fizycznej. Latem chętnie korzystamy z kąpieli w morzu czy jeziorze, zimą natomiast korzystamy z uroków, jakie daje nam basen. Z uwagi na fakt, iż woda w basenie zawiera chlor, wybierając odpowiednie stroje kąpielowe warszawa, należy znaleźć takie, które będą odporne na działanie tego pierwiastka. Warto zatem szukać modeli sprawdzonych producentów, np. marki Meriell Club. 

Przed dylematem, jaki kostium wybrać stoją najczęściej kobiety. W przypadku kąpieli w basenie pojawia się pytanie kostium kąpielowy jedno czy dwuczęściowy? Jeśli zależy nam na komforcie i swobodzie ruchów podczas pływania, warto zdecydować się na strój kąpielowy jednoczęściowy. Ich główną zaletą jest to, że idealnie dopasowują się do ciała, dzięki czemu dokładnie przykrywają nawet te najbardziej newralgiczne miejsca. Wybierając najlepszy kostium kąpielowy 2019 warto również zwrócić uwagę na rodzaj ramiączek. Jeśli idziesz na basen z zamiarem intensywnego pływania, lepiej wybierz ten z tradycyjnymi ramiączkami.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej