Bikini czy kostium jednoczęściowy – który wybrać?

Decydując się na zakup kostiumu kąpielowego należy wziąć pod uwagę z jakim zamiarem udajemy się na plażę czy basen. Jeśli zależy nam głównie na rekreacji to dobrze sprawdzi się bikini jako modny strój kąpielowy. Wybierając model marki Meriell Club z pewnością wpasujesz się w modę plażową. Wysoka jakość materiałów, używanych przez Meriell Club, jednego z czołowych producentów strojów kąpielowych sprawia, że poczujesz się wyjątkowo tego lata! W przypadku pływania sportowego lepszym rozwiązaniem będzie kostium jednoczęściowy. 

Wśród obecnie panujących trendów modele i fasony kostiumów jednoczęściowych niczym nie odbiegają od bikini. Panująca różnorodność sprawia, że decydując się na kostium jednoczęściowy, nie musimy odbiegać od panujących trendów. Obecnie produkowane kostiumy kąpielowe 2019 firmy Meriell Club, pozwalają na skuteczne modelowanie sylwetki, unoszą pośladki oraz wyszczuplają brzuch, dzięki czemu w takim kostiumie możesz śmiało pokazać się na plaży. Zatem, podejmując decyzje o wyborze kostiumu kąpielowego, kieruj się tylko i wyłącznie wygodą i własnym gustem.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej