Co to jest monokini?

Monikini to świetna propozycja kostiumu kąpielowego dla niezdecydowanych kobiet. To model kostiumu, który łączy ze sobą elementy jednoczęściowego i dwuczęściowego kostiumu kąpielowego. Takie połączenie zjednało sobie szerokie grono kobiet, ponieważ wraz z monokini otrzymujemy wygodę jednoczęściowego kostiumu z elementami seksapilu, jakie oferuje bikini. Okazuje się, że monokini uznawane jest za bardziej czarujące od bikini, ponieważ intensywniej podkreśla kobiecą sylwetkę.

Tak naprawdę monokini to kostium kąpielowy jednoczęściowy, w którym górna część połączona jest z dolną, za pomocą wąskiego paska na brzuchu. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie fantazyjnego i modnego stroju kąpielowego. Najnowocześniejsze stroje kąpielowe 2019 w stylu monokini, ozdobione są oryginalnymi nadrukami, zmysłowymi cekinami, wstążkami lub zapięciami.

Eleganckie i modne stroje kąpielowe dostępne są na stronie internetowej producenta strojów kąpielowych Meriell Club.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej