Co to jest monokini?

Monikini to świetna propozycja kostiumu kąpielowego dla niezdecydowanych kobiet. To model kostiumu, który łączy ze sobą elementy jednoczęściowego i dwuczęściowego kostiumu kąpielowego. Takie połączenie zjednało sobie szerokie grono kobiet, ponieważ wraz z monokini otrzymujemy wygodę jednoczęściowego kostiumu z elementami seksapilu, jakie oferuje bikini. Okazuje się, że monokini uznawane jest za bardziej czarujące od bikini, ponieważ intensywniej podkreśla kobiecą sylwetkę.

Tak naprawdę monokini to kostium kąpielowy jednoczęściowy, w którym górna część połączona jest z dolną, za pomocą wąskiego paska na brzuchu. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie fantazyjnego i modnego stroju kąpielowego. Najnowocześniejsze stroje kąpielowe 2019 w stylu monokini, ozdobione są oryginalnymi nadrukami, zmysłowymi cekinami, wstążkami lub zapięciami.

Eleganckie i modne stroje kąpielowe dostępne są na stronie internetowej producenta strojów kąpielowych Meriell Club.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej