Jak dobrać rozmiar stroju kąpielowego?

Chcesz wiedzieć jak dopasować rozmiar kostiumu, aby Twoja figura wyglądała nienagannie? Idealnie dobrany rozmiar stroju kąpielowego to sekret ukryty w odpowiednich pomiarach swojego ciała.

Pierwszą rzeczą jest zebranie odpowiedniej miary spod biustu. Pamiętaj, aby mierzenia dokonywać bezpośrednio na ciele, miarka powinna ściśle przylegać do ciała i znajdować się na jednej wysokości.

Pomiar w biuście powinnaś wykonywać w biustonoszu, który posiada miękkie, nieusztywniane miseczki i na wysokości najszerszego punktu biustu. Wybierając modny strój kąpielowy warto również zmierzyć obwód bioder, długość kostiumu i odpowiednio dobrać fason majtek.

Niestety w przypadku kostiumów kąpielowych jednoczęściowych z usztywnianymi miseczkami bardzo ważna jest długość całkowita, ponieważ zbyt długi nie będzie prawidłowo przylegał do ciała, a zbyt krótki będzie spłaszczał biust.

Decydując się na zakup oryginalnego stroju kąpielowego pamiętaj, aby dokonane przez Ciebie pomiary były jak najbardziej aktualne. Pomiar wykonany nawet tydzień temu może okazać się niestety nieaktualny.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej