Jak dobrać strój kąpielowy do sylwetki?

Mnogość dostępnych na rynku modnych kostiumów kąpielowych może przyprawić o zawrót głowy. Idealnie wyglądające modelki, prezentujące piękne, kolorowe modele i fasony zachęcają do kupna. Jak zatem dobrać strój kąpielowy do sylwetki, aby był odpowiedni?

Jeśli jesteś niewysoką kobietą o raczej krępych kształtach, postaw na jednoczęściowy kostium kąpielowy, najlepiej z dekoltem w kształcie litery V. Pozwala on na wydłużenie sylwetki i podkreślenie talii i bioder. Dla kobiet o wąskich biodrach i masywnych udach, wskazane są stroje kąpielowe, które posiadają interesującą górę, np. falbanki lub aplikacje.

Pozwoli to na odwrócenie uwagi od mankamentów w dolnej części sylwetki. Brak zaznaczonej talii oznacza, że powinnaś zdecydować się na kostium z połyskujących tkanin. Taki materiał sprawia, że uwaga zostaje skupiona na górnej lub dolnej części ciała, z pominięciem talii.

Jeśli posiadasz mały biust, koniecznie wybierz kostium kąpielowy push up. W przypadku dużego biustu sięgnij po strój z solidnie usztywnionym biustonoszem, który dobrze podtrzyma biust. Wydatny brzuszek idealnie zakryje kostium kąpielowy zwany tankini.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej