Moda plażowa 2020

Wybierając się na wakacyjne szaleństwa warto wiedzieć, że moda plażowa 2020 nie ogranicza się jedynie do kostiumu kąpielowego. Fakt, stanowi on istotną część naszego image’u, jednak warto wspomnieć również o odpowiednim doborze dodatków.

Najważniejszą i chyba w zasadzie podstawową rzeczą, oprócz idealnego kostiumu kąpielowego, jest niepodważalna pewność siebie. Na nic zdają się stroje od najlepszych projektantów, jeśli nie będziemy mieć pewności, że wyglądamy w nim jak milion dolarów.

Tuż za pewnością siebie i skrojonym na miarę modnym stroju kąpielowym jest kapelusz. Im większy, tym lepszy i koniecznie z dużym rondem! Zaraz za nim kroczy kolejny stylowy dodatek czyli okulary. Najmodniejsze w tym sezonie nadal pozostają duże, o okrągłych szkiełkach. Wybierając się na plażę należy również pamiętać o stonowanym wyborze biżuterii. Najlepiej sprawdzi się ta, wykonana z koralików bądź sznurków.

Modne kostiumy na plażę znajdziesz w najnowszej kolekcji Meriell Club. Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy sprawią, że poczujesz się atrakcyjna na plaży niezależnie od rozmiaru.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej