Na co zwracać uwagę przy wyborze kostiumu kąpielowego?

Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, na ile rzeczy należy zwrócić uwagę przy wyborze kostiumu kąpielowego 2019. Wybór między jedno czy dwuczęściowym, to tylko jedna z kilku podstawowych zasad. Oprócz tego istotną rolę stanowi materiał z jakiego został wykonany. Ważne, aby się nie przecierał i nie wyblakł od promieni słońca. 

Rodzaj i układ ramiączek to kolejny, istotny aspekt. Ramiączka mogą krzyżować się, być wiązane na szyi lub mieć tradycyjny przebieg. Wybór modnego stroju kąpielowego to także dopasowanie go do kształtu swojej sylwetki. Wystarczy ustalić kształt swojej figury, aby dokonać optymalnego wyboru kostiumu, który ukryje mankamenty, a podkreśli to, co w niej najlepsze.

Decydując się na zakup ekskluzywnego stroju wyszczuplającego, należy również zwrócić uwagę na odpowiedni kolor. Jest to bardzo ważny element, który potrafi podkreślić i wyeksponować ciało lub sprawić, że będziemy wyglądać bardzo niekorzystnie. Jeśli chcemy poprawić wygląd swojej figury, warto kupić strój kąpielowy wyszczuplający w kolorach brązu, czerni, granatu lub purpury.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej