Na co zwracać uwagę przy wyborze kostiumu kąpielowego?

Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, na ile rzeczy należy zwrócić uwagę przy wyborze kostiumu kąpielowego 2019. Wybór między jedno czy dwuczęściowym, to tylko jedna z kilku podstawowych zasad. Oprócz tego istotną rolę stanowi materiał z jakiego został wykonany. Ważne, aby się nie przecierał i nie wyblakł od promieni słońca. 

Rodzaj i układ ramiączek to kolejny, istotny aspekt. Ramiączka mogą krzyżować się, być wiązane na szyi lub mieć tradycyjny przebieg. Wybór modnego stroju kąpielowego to także dopasowanie go do kształtu swojej sylwetki. Wystarczy ustalić kształt swojej figury, aby dokonać optymalnego wyboru kostiumu, który ukryje mankamenty, a podkreśli to, co w niej najlepsze.

Decydując się na zakup ekskluzywnego stroju wyszczuplającego, należy również zwrócić uwagę na odpowiedni kolor. Jest to bardzo ważny element, który potrafi podkreślić i wyeksponować ciało lub sprawić, że będziemy wyglądać bardzo niekorzystnie. Jeśli chcemy poprawić wygląd swojej figury, warto kupić strój kąpielowy wyszczuplający w kolorach brązu, czerni, granatu lub purpury.

Polecane produkty

YOUNG & STYLISH

259,00 

MODERN ART

299,00 

Chic Marine

320,00 

YOUNG & STYLISH

195,00 

CHIC BOUDOIR

269,00 

California Dream

199,00 229,00 

Modern Cut

246,00 

Modern Cut

246,00 

Modernist Graphic

210,00 240,00 

FLOWER POWER

289,00 

80’s Look

295,00 

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej