Najlepszy kostium kąpielowy dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży, tak samo jak pozostałe, mają możliwość korzystania z uroków pływalni czy kąpieli morskich. Nie ma powodu, aby w tym czasie chować brzuszek i czekać, aż do rozwiązania – zwłaszcza, gdy mamy lato i za oknem temperaturę w okolicach 30 stopni. Oczywiście, ciąża wiąże się z tym, że większość przyszłych mam zdobywa w gratisie do dzidziusia kilka dodatkowych kilogramów. Jaki zatem kostium kąpielowy 2019 wybrać, aby był najlepszy, a jednocześnie był wygodny i nie utrudniał tego pięknego czasu oczekiwania.

Pływanie to najlepsza dyscyplina dla przyszłych mam. Pozwala na skuteczne odprężenie i relaks. Należy jednak pamiętać, że słońce nie jest dobrym sprzymierzeńcem kobiet w ciąży. Wybierając się zatem na plażę we wczesnym etapie ciąży, warto wybrać jednoczęściowy kostium kąpielowy, posiadający dość szerokie ramiączka i taki, który ochroni brzuch przed nadmiernymi promieniami słońca. Natomiast dla kobiet w zaawansowanej ciąży świetnie sprawdzi się tankini, tunika lub pareo. Modne stroje kąpielowe i cały wachlarz kolorów posiada marka Meriell Club.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej