Najlepszy kostium kąpielowy dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży, tak samo jak pozostałe, mają możliwość korzystania z uroków pływalni czy kąpieli morskich. Nie ma powodu, aby w tym czasie chować brzuszek i czekać, aż do rozwiązania – zwłaszcza, gdy mamy lato i za oknem temperaturę w okolicach 30 stopni. Oczywiście, ciąża wiąże się z tym, że większość przyszłych mam zdobywa w gratisie do dzidziusia kilka dodatkowych kilogramów. Jaki zatem kostium kąpielowy 2019 wybrać, aby był najlepszy, a jednocześnie był wygodny i nie utrudniał tego pięknego czasu oczekiwania.

Pływanie to najlepsza dyscyplina dla przyszłych mam. Pozwala na skuteczne odprężenie i relaks. Należy jednak pamiętać, że słońce nie jest dobrym sprzymierzeńcem kobiet w ciąży. Wybierając się zatem na plażę we wczesnym etapie ciąży, warto wybrać jednoczęściowy kostium kąpielowy, posiadający dość szerokie ramiączka i taki, który ochroni brzuch przed nadmiernymi promieniami słońca. Natomiast dla kobiet w zaawansowanej ciąży świetnie sprawdzi się tankini, tunika lub pareo. Modne stroje kąpielowe i cały wachlarz kolorów posiada marka Meriell Club.

Polecane produkty

YOUNG & STYLISH

259,00 

MODERN ART

299,00 

Chic Marine

320,00 

YOUNG & STYLISH

195,00 

CHIC BOUDOIR

269,00 

California Dream

199,00 229,00 

Modern Cut

246,00 

Modern Cut

246,00 

Modernist Graphic

210,00 240,00 

FLOWER POWER

289,00 

80’s Look

295,00 

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej