Najnowsze trendy w kostiumach kąpielowych

Zanim na dobre rozpoczniesz swoje przygotowania do sezonu letniego, warto na początek zapoznać się z nadchodzącymi trendami.

W nadchodzącym sezonie nadal królować będą bikini, monokini i stroje kąpielowe jednoczęściowe. Do łask wróci zapomniany niegdyś styl retro. Jeśli chodzi o kolory, to prym będą wiodły barwy mocno intensywne. Hitem mogą okazać się kostiumy kąpielowe 2020 w kolorze cielistym.

Oprócz tego, na pierwszych miejscach niezmiennie pozostają kolorowe stroje kolorowe w etniczne wzory oraz geometryczne nadruki. Na rynku pojawią się także bikini produkowane ręcznie z nierozciągliwej bawełny. Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe będą pełniły także funkcje body, które w połączeniu z mini spódniczką lub szortami z wysokim stanem stworzą look iście z lat 80-tych.

Znajdzie się też coś dla osób, które potrzebują optycznie wyszczuplić sylwetkę. Wśród modowych efektów wyszczuplających, pojawią się pionowe wzory i przeszycia, a boczne wstawki będą produkowane w ciemniejszych kolorach.

Najciekawsze wzory modnych kostiumów kąpielowych znajdziecie na stronie marki Meriell Club.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej