Najnowsze trendy w kostiumach kąpielowych

Zanim na dobre rozpoczniesz swoje przygotowania do sezonu letniego, warto na początek zapoznać się z nadchodzącymi trendami.

W nadchodzącym sezonie nadal królować będą bikini, monokini i stroje kąpielowe jednoczęściowe. Do łask wróci zapomniany niegdyś styl retro. Jeśli chodzi o kolory, to prym będą wiodły barwy mocno intensywne. Hitem mogą okazać się kostiumy kąpielowe 2020 w kolorze cielistym.

Oprócz tego, na pierwszych miejscach niezmiennie pozostają kolorowe stroje kolorowe w etniczne wzory oraz geometryczne nadruki. Na rynku pojawią się także bikini produkowane ręcznie z nierozciągliwej bawełny. Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe będą pełniły także funkcje body, które w połączeniu z mini spódniczką lub szortami z wysokim stanem stworzą look iście z lat 80-tych.

Znajdzie się też coś dla osób, które potrzebują optycznie wyszczuplić sylwetkę. Wśród modowych efektów wyszczuplających, pojawią się pionowe wzory i przeszycia, a boczne wstawki będą produkowane w ciemniejszych kolorach.

Najciekawsze wzory modnych kostiumów kąpielowych znajdziecie na stronie marki Meriell Club.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej