Stroje kąpielowe w stylu boho

Stroje kąpielowe 2019 to wariacja na temat łączenia nowego ze starym. O co dokładnie chodzi? Mowa oczywiście o stylu boho, który krótko mówiąc charakteryzuje się brakiem zasad. Podejmując jednak próby scharakteryzowania tego trendu dochodzimy do wniosku, że boho to dowolne łączenie elementów mody sportowej, mody hippisowskiej, elementów awangardy, a nawet cyganerii artystycznej.

Założenia mody plażowej w stylu boho to jedna propozycja za każdym razem odbiegająca od siebie wizualnie. Chodzi o to, że jeden kostium kąpielowy już nigdy nie będzie wyglądał tak samo. Boho pozwala na tworzenie oryginalnych strojów kąpielowych, które potrafią zauroczyć wzorami w stylu azteckim czy hippisowskim.

Niezależnie czy wybierzemy kostium jednoczęściowy, bikini czy monokini to podążając za trendem boho, zawsze odnajdziemy w nich wpływy etniczne, frędzle lub falbany. Modne stroje kąpielowe w stylu boho pozwalają wprowadzić do swojej plażowej stylizacji odrobinę szaleństwa.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej