Stroje kąpielowe w stylu boho

Stroje kąpielowe 2019 to wariacja na temat łączenia nowego ze starym. O co dokładnie chodzi? Mowa oczywiście o stylu boho, który krótko mówiąc charakteryzuje się brakiem zasad. Podejmując jednak próby scharakteryzowania tego trendu dochodzimy do wniosku, że boho to dowolne łączenie elementów mody sportowej, mody hippisowskiej, elementów awangardy, a nawet cyganerii artystycznej.

Założenia mody plażowej w stylu boho to jedna propozycja za każdym razem odbiegająca od siebie wizualnie. Chodzi o to, że jeden kostium kąpielowy już nigdy nie będzie wyglądał tak samo. Boho pozwala na tworzenie oryginalnych strojów kąpielowych, które potrafią zauroczyć wzorami w stylu azteckim czy hippisowskim.

Niezależnie czy wybierzemy kostium jednoczęściowy, bikini czy monokini to podążając za trendem boho, zawsze odnajdziemy w nich wpływy etniczne, frędzle lub falbany. Modne stroje kąpielowe w stylu boho pozwalają wprowadzić do swojej plażowej stylizacji odrobinę szaleństwa.

Polecane produkty

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej