Styl retro w propozycjach kostiumów kąpielowych

Moda kostiumów kąpielowych ewoluowała na przestrzeni dziejów. Kiedyś miał zakrywać on jak największą powierzchnię ciała, obecnie chodzi o to, aby jak najwięcej odkrywał.

Historia lubi jednak zataczać koło i obecnie modne stroje kąpielowe to te w stylu retro. Największą popularnością cieszą się eleganckie stroje kąpielowe w groszki. Kostiumy inspirowane dawnymi czasami, pozwalają poczuć się kobietom jak klasyczne gwiazdy starego kina.

Styl retro osiągnął apogeum odwagi, kiedy zaakceptowano noszenie bikini. Obecnie biustonosz w stylu bardotki to jeden z najchętniej wybieranych modeli kostiumów kąpielowych. Popularne wówczas monokini, swoją genezę rozpoczyna właśnie w stylu retro.

Początkowa wersja była jednak bardziej kontrowersyjna, bowiem obejmowała wycięcia na piersiach, a nie w tali. Obecnie moda z kurortów wraca do nas ze zdwojoną siłą. Modne kostiumy kąpielowe z motywem retro dostępne są również w najnowszej kolekcji Meriell Club.

Polecane produkty

YOUNG & STYLISH

259,00 

MODERN ART

299,00 

Chic Marine

320,00 

YOUNG & STYLISH

195,00 

CHIC BOUDOIR

269,00 

Modern Cut

246,00 

Modern Cut

246,00 

California Dream

199,00 229,00 

Modernist Graphic

210,00 240,00 

FLOWER POWER

289,00 

80’s Look

295,00 

Czytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej

Ekskluzywne stroje kąpielowe z Warszawy - nowoczesna moda plażowa

Stroje kąpielowe oferowane przez firmę Meriell Club to oryginalne, niepowtarzalne, ekskluzywne modele strojów kąpielowych jednoczęściowych, strojów kąpielowych dwuczęściowych, monokini i tankini.
Przeczytaj więcej