Jak za pomocą kostiumu kąpielowego okiełznać duży biust?

Obfity biust w większości przypadków traktowany jest jako kobiecy atut. Niestety, pojawiają się w życiu takie sytuacje, kiedy zbyt duży oznacza problem. Jednym z przykładów jest wybór odpowiedniego kostiumu kąpielowego.

Strój kąpielowy należy traktować w kategoriach bielizny. Tylko dobrze dopasowany, może pomóc w odpowiedniej prezencji, a dodatkowo zagwarantuje nam komfort i wygodę. Jeśli źle dobierzemy stanik do kształtu swoich piersi, możemy je oszpecić. Zależnie jaki typ sylwetki posiadamy, duży biust można ukryć lub wyeksponować. Odpowiednie dopasowanie miseczki nie jest łatwe, ale jak najbardziej możliwe do wykonania.

Aby mieć pewność, że nasza sylwetka będzie prezentować się atrakcyjnie podczas wakacyjnych wyjść na plaże należy zastosować kilka trików. Mianowicie, po pierwsze musimy wybrać oryginalny kostium kąpielowy, który będzie posiadał odpowiednio grube ramiączka.

Po drugie, usztywnienie miseczki pozwoli zapanować nad nieposkromionym biustem. Po trzecie, warto zadbać, aby wybrany przez nas, modny strój kąpielowy posiadał na plecach odpowiednie zapięcie, które utrzyma ciężar naszych piersi.

I ostatnią rzeczą jest prawidłowo dopasowana kolorystyka. W przypadku dużych piersi należy unikać falbanek, cekinów czy dużych wzorów. Najodpowiedniejsze będą gładkie kostiumy kąpielowe.

Czytaj więcej

Trendy na lato 2023 - Stroje Kąpielowe

W 2023 roku w strojach kąpielowych pojawiają się nowe trendy, które dodają świeżości i stylu. Przygotuj się na gorący sezon i sprawdź najnowsze trendy w strojach kąpielowych na rok 2023.
Przeczytaj więcej

Stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające

Czy wiedziałaś, że odpowiednio dopasowany kostium kąpielowy może wyszczuplać?
Przeczytaj więcej

Modne stroje kąpielowe push-up

Stroje kąpielowe push up, dostępne w ofercie firmy Meriell Club, zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach z małym biustem.
Przeczytaj więcej